ANA SAYFA      ÜRÜNLER      OTURMA ODASI      YEMEK ODASI      YATAK ODASI      HAKKIMIZDA      İLETİŞİM              

 

Sipariş Mobilya

 

Ismarlama, Ölçüye göre, kişiye özel mobilya hizmeti ve Mobilya modellerinde Sınırsız seçenek sunmaktayız.

 

Hayallerinizdeki mobilyayı bize anlatın, size aynısını üretelim.

 

Showroom'da sergilediğimiz ürünlerden birini seçebilir ya da beğendiğiniz bir tasarımı sizin istekleriniz doğrultusunda her şeyiyle tekrar yapmamızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca zihninizde kurduğunuz veya bir dergide, mobilya dekorasyon dergisi'nde görüp beğendiğiniz bir tasarımı sizin ihtiyaçlarınıza ve zevkinize göre uygulayabiliriz.

 

Mobilya Çizim

 

 

Ismarlama Mobilya'nın Avantajları

 

Kişiye özel mobilya tasarımları, evinize yaratıcılık ve ruhunuzu yansıtan benzersiz tasarımı getirmek için mükemmel bir yoldur. Bir mobilya marketinde tam aradığınızı bulmak çok zor olabilir. Günümüzde büyük mobilya alış veriş merkezlerinde çok fazla mobilya seçeneklerinin olması, arzuladığınız ölçülerde ve malzemelerle yapılmış, istediğiniz tasarımı bulmanızı kolaylaştırmaz. Aksine zorlaştırır, çok fazla zaman ve enerji kaybına neden olur. Üstelik aradığınızı bulacağınızın garantisi de yoktur.

 

Günümüzde büyük mobilya marketlerin ve online mobilya satış mağazalarının çok olmasına rağmen, ev için özel ısmarlama mobilya almak bir ev sahibinin yapabileceği en iyi adım olduğu hala inkar edilemez. Bunun en büyük nedenleri, kişiye özel, ısmarlama mobilya evinize tam uygun olacak ve evinizde oluşturmak istediğiniz tasarımı tam anlamıyla size verecek olmasıdır.

 

Özel ısmarlama mobilya, sipariş mobilya size sadece tam olarak isteğinizi vermekle kalmayacak ayrıca evinizin mobilyalarının bir benzerinin olmamasını da sağlayacak. Tam istediğiniz ve benzersiz bir eve sahip olacaksınız. Örneğin, belirli bir malzemeden, belirli yükseklik ve uzunlukta bir yemek masası ve evinizin köşesine tam uyan bir koltuk takımına sahip olabilirsiniz. Ismarlama bir mobilya satın almayı tercih ettiğinizde, tasarım müşterinin ihtiyacına birebir uygun yapılır. Bu nedenle tekrar üretilmiş bile olsa el işi ürünler doğası gereği her ağaç veya kaplama farklı olacağından ve sizin seçtiğiniz malzeme ve size uygun ölçüler kullanılacağından, mobilyalarınız benzersiz olacaktır.

 

Ayrıca kullanılan malzemelerin seçiminde özgür olunduğu için daha uygun fiyatlı kumaş, ahşap vb. türünü seçerek, mobilya için ayırdığınız bütçeden para artırmanız da mümkün. İstediğiniz mobilyayı elde etmek için size sadece ne istediğinizi ana hatları ile anlatmak kalıyor.

 

 

Oyma Ahşap Koltuk

Ahşap Oyma Mobilya

 

Daha fazla mobilya çalışmalarımızın görseli için >> ÜRÜNLER

Web sayfalarımızda yer alan Mobilya ve Dekorasyon görselleri sadece ürünlerimizin bir bölümüdür ve mobilya modellerimiz hakkında ön bilgi sahibi olabilmeniz içindir.

 

Yılmazlar Mobilya'nın Özel Mobilya Modelleri ve tasarımları hakkında detaylı bilgi almak ve ürünlerimizi daha yakından tanıyıp neler yapabileceğimizi görmeniz için İstanbul'un merkezinde Beyoğlu Dolapdere Mobilyacılar Çarşısındaki Mağazamıza bekleriz.

 

 

 

Koltuk

 

 

Koltuk
Berjer
Klasik Mobilya
Tasarim
Sandalye
Koltuk
Koltuk